Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

пʼятниця, 17 вересня 2021 р.

Ми маємо абсолютно радянську систему територіальної оборони, – Білецький

Ми маємо абсолютно радянську систему територіальної оборони, – Білецький

Лідер політичної партії «Національний корпус» Андрій Білецький висловив свою думку про територіальну оборону. За його словами, створена владою система тероборони – фікція.

Про це він заявив у прямому ефірі телеканалу «Україна 24», повідомляє Politeka.

«Ви говорите, що ви створили територіальну оборону за принципом Швейцарії та Естонії. У Швейцарії та Естонії ключовим принципом оборони є те, що людина після проходження курсу молодого бійця і служби тримає зброю вдома», – сказав Білецький.

На його думку, створена владою система територіальної оборони є бутафорською, бо люди, які її становлять, не мають зброї.

«Ми маємо абсолютно радянську систему територіальної оборони, яка є фікцією – тепер це в красивій обгортці. Там від естонського Кайтселійту й від швейцарських резервістів немає рівним рахунком нічого», – підкреслив Андрій Білецький.

Він заявив, що це – не територіальна оборона, а це – слабкість нашої країни під час війни.

Нагадаємо, що раніше про низький рівень підготовки та готовності підрозділів тероборони заявив командир окремого полку спеціального призначення НГУ «Азов» Денис Прокопенко.