Завод ім. Малишева поставить ХКБМ корпуси БТР

Завод ім. Малишева поставить ХКБМ корпуси БТР

ДП «Завод імені В.О. Малишева» (ЗІМ) отримало від ДП «Харківське конструкторське бюро машинобудування» (ХКБМ) контракт на корпуси для бронетехніки, імовірно БТР-4.

Про це стало відомо з оприлюдненого на порталі публічних закупівель звіту про договір, який був укладений ще 18 листопада 2021 року. Загальна вартість угоди склала 12 323 865,12 грн, при цьому вартість за одиницю зазначена у 1 540 483,14 грн.

У звіті не розкривається корпуси для якої саме бронетехніки постачатиме ЗІМ, але відомо, що ХКБМ наразі виконує держзамовлення Міноборони на 77 БТР-4 та машин на його базі. У рамках цього замовлення ХКБМ у 2021 році підписало численні контракти з підрядниками. Ukrainian Military Pages раніше публікували список близько 70 компаній, що їх отримали

Також відомо, що у 2019 році ЗіМ успішно завершив повний цикл випробувань першого зразка БТР-4, виготовленого на підприємстві та був кваліфікований, як виробник цих машин.

Нагадаємо, що основним постачальником корпусів для БТР-4 є ТОВ «Лозівський ковальсько-механічний завод» (ЛКМЗ), яке також отримало у 2021 році отримало ряд контрактів від ХКБМ. Крім того, виробництво корпусів БТР-4 освоїло ДП «Житомирський бронетанковий завод» (ЖБТЗ), яке у грудні 2021 року відвантажило ХКБМ перший серійний корпус для бронетранспортера БТР-4ЕП («Плавець») з покращеними водохідними характеристиками.

Підпишись на Ukrmilitary у Twitter »»