Ukrainian Military Pages

Бельгія передасть Україні кулемети FN M2HB

Бельгія передасть Україні кулемети FN M2HB

Міністерство оборони Бельгії надасть Україні ще один пакет військової допомоги на 12 млн євро: великокаліберні кулемети FN M2HB, боєприпаси до них та спорядження для військових.

Бойові можливості іранських БпЛА: Mohajer 6

Mohajer 6

РФ використовує у війні проти України придбані в Ірані безпілотники. Застосування деяких з них вже підтверджене, це зокрема Shahed-131, Shahed 136 та Mohajer 6, який ми й розглянемо.

Бойові можливості іранських БпЛА: Shahed 191

Shahed 191

Росія використовує у загарбницькій війні проти України іранські безпілотники. Застосування деяких з них вже підтверджене, це зокрема Shahed 131, 136 та Mohajer 6. Пропонуємо ознайомитися з характеристиками різних іранських дронів, їх сильними та слабкими сторонами.

Бельгійський «калаш» українських добровольців

Бельгійський калаш українських добровольців

У новому відео від проєкту «Військова зброя» маємо можливість близько познайомитись з автоматичним карабіном FN FNC 5.56, який нині перебуває на озброєнні деяких підрозділів українських збройних сил.

Путін хоче мобілізувати два мільйони солдатів

Путін хоче мобілізувати два мільйона солдатів

Російська Федерація планує мобілізувати не 300 тисяч, а щонайменше два мільйони військовозобов'язаних. При цьому близько півмільйона з них будуть направлені не на український фронт, — вважає ексзаступник міністра оборони України Олександр Носов.

Три бригади ЗСУ відзначено за мужність та відвагу

Три бригади ЗСУ відзначено за мужність та відвагу

Стрічками до Бойового Прапора «За мужність та відвагу» указом Президента України № 667/2022 відзначено три бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.

Бойові можливості іранських БпЛА: Shahed 136

Shahed 136

РФ використовує у війні проти України придбані в Ірані безпілотники. Застосування деяких з них вже підтверджене, це зокрема Mohajer 6, Shahed-131 та Shahed 136, який ми й розглянемо.

Путін підписав закон про позбавлення волі до 10 років за відмову брати участь у бойових діях

Путін підписав закон про позбавлення волі до 10 років за відмову брати участь у бойових діях

Президент РФ підписав закон щодо позбавлення волі на строк до 10 років за відмову брати участь у бойових діях під час воєнного стану або в умовах збройного конфлікту.

Бойові можливості іранських БпЛА: Shahed 129

Shahed 129

Росія закуповує та використовує у загарбницькій війні проти України іранські безпілотники. Застосування деяких з них вже підтверджене, це зокрема Shahed 136 та Mohajer 6. Пропонуємо ознайомитися з характеристиками різних іранських дронів, їх сильними та слабкими сторонами.

Путін оголосив мобілізацію «для захисту Росії»

Росія готує новий армійський корпус для війни проти України

Володимир Путін оголосив у Російській Федерації часткову мобілізацію. За словами міністра оборони РФ Сергія Шойгу планується призвати понад 300 тисяч військовозобов'язаних.

Вся німецька військова допомога ЗСУ станом на 20 вересня

Німеччина передала Україні нову партію озброєння

Федеральний німецький уряд оприлюднив оновлений звіт щодо переданого Україні озброєння, військової техніки, обладнання та майна.

Німеччина передала Україні всі тридцять ЗСУ «Gepard»

Німеччина передала Україні всі тридцять ЗСУ Gepard

Німеччина передала Україні останні шість з тридцяти запланованих самохідних зенітних установок «Gepard», а також нову партію 155-мм снарядів для САУ Panzerhaubitze 2000.

Військовий карабін M4A1 проти цивільного AR-15: що краще?

Військовий карабін M4A1 проти цивільного AR-15: що краще?

Ми отримали можливість уважно роздивитись армійський карабін M4A1 Carbine, які нині почали ставати на озброєння українських Збройних Сил. Було цікаво безпосередньо порівняти його з цивільним карабіном типу AR-15.