Ukrainian Military Pages

П'ятьох військовозобов'язаних судитимуть за куплену ВЛК

злочин

На Одещині повідомлено про підозру в ухиленні від мобілізації п'ятьом військовозобов'язаним, які заплатили за визнання їх ВЛК непридатними до військової служби.

Президент другий місяць блокує закон про визнання загиблих в навчальних центрах бойовими втратами

ракетний удар по 184 нц

Скалічені під час ракетних ударів по навчальних центрах військові не можуть оформити інвалідність, а родини загиблих отримати статус члена сім’ї загиблого захисника та пільги.

Непридатним обмежать виїзд за кордон, а всі діагнози перевірять

влк

Володимир Зеленський підписав указ про перевірку всіх інвалідностей наданих після 24 лютого 2022 року. Перевірять й всіх громадян визнаних непридатними до військової служби, їм також обмежать виїзд за кордон.

Уряд схвалив виділення 328,5 млрд сектору безпеки і оборони

бюджет

Кабінет Міністрів схвалив проєкт закону про внесення змін у Державний бюджет на 2023 рік щодо збільшення фінансування сектору безпеки і оборони. Армії дадуть менше ніж просили.

Данія готує найбільшу партію допомоги Україні

сау

Нова партія військової допомоги від Данії оцінюється у 5,8 мільярда данських крон та серед іншого включатиме танки, бойові машини піхоти, зенітні установки та боєприпаси.

Порошенко пропонує цифровізувати надання статусу УБД

УБД

Група народних депутатів на чолі з Петром Порошенком пропонує значно спростити та цифровізувати процес набуття статусу учасника бойових дій в умовах воєнного стану.

Бюджетники отримуватимуть надбавку 100 тисяч гривень

війна

Працівники бюджетних установ, які працюють на територіях активних бойових дій отримуватимуть надбавку за роботу з особливими умовами праці — 100% посадового окладу.

Місяць служби — за два, боїв — за чотири, полону — за п'ять

зсу

За один місяць служби до вислуги зараховуватимуть від двох до шести місяців — подано законопроєкт щодо зарахування військової служби під час воєнного стану на пільгових умовах.

Залужний призначив начальника Львівського ОТЦК

Залужний призначив начальника Львівського ОТЦК

Герой України полковник Денис Чаюк призначений наказом Валерія Залужного начальником Львівського ОТЦК та СП. До цього він був заступником командира 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

ДССЗЗІ хоче мобілізувати більше військових до своїх лав

ДССЗЗІ

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації (ДССЗЗІ) України хоче залучити більше військовослужбовців до своїх лав, тому просить Верховну Раду зняти обмеження щодо кількості військових у службі.

Відстрочка по навчанню: Одна спеціальність і лише до 30 років

Наступною скасують відстрочку по навчанню

Як Ukrainian Military Pages писали ще у червні, право на відстрочку для тих хто здобуває освіту буде значно обмежене, зокрема віком вступу до 30 років і одним напрямком освіти.

Мобілізація народних депутатів, — пропозиції до закону

війна

У Верховній Раді зареєстровано два законопроєкти щодо мобілізації народних депутатів, які наразі, згідно з законом, не підлягають призову. Також пропонується не брати на держслужбу тих, хто не проходив військової служби.

Очолити Міноборони має Рустем Умєров, — Зеленський

Рустем Умєров

Президент України Володимир Зеленський анонсував звільнення Олексія Резнікова з посади міністра оборони, замінити його має чинний Голова Фонду державного майна України.