Ukrainian Military Pages

Зарплати військових значно зміняться, — офіційно

грошове забезпечення

Міністерство оборони офіційно оголосило про скасування виплати надбавки у 30 тисяч гривень за воєнний стан. Натомість обіцяли підвищити саме грошове забезпечення військових.

ЗБРОЯ СВІТУ: Танки від Великобританії. САУ Archer та CAESAR для України. Су-35 для Ірану

Денис Шмигаль попросив у Німеччини танки Леопард-2

У цьому випуску «Зброя світу» розповість, чим суттєвим допоможуть нам партнери, що за шахеди від РФ отримає Іран та хто допоможе Україні сформувати бригаду Леопардів-2.

Україна посилює мобілізацію до війська

судитимуть ухилянта від мобілізації

У січні та лютому до Збройних Сил України планується залучити більше новобранців ніж у попередніх місяцях — армія готується до нового російського наступу, який очікується навесні.

Данія передасть Україні дивізіон САУ CAESAR

САУ CAESAR

Збройні Сили України отримають ще майже два десятки сучасних 155-мм самохідних артилерійських установок CAESAR (фр. CAmion Equipé d'un Système d'ARtillerie).

ЗБРОЯ СВІТУ: Рота Leopard 2 для ЗСУ. M1A1 Abrams для Польщі

Abrams

У новому випуску програми «Зброя світу» ви дізнаєтесь де виробляють мінометні міни для ЗСУ, скільки танків Leopard 2 отримає Україна та чи поверне Грузія ЗРК «Бук», які Україна їй передала у 2008 році для відбиття російської агресії.

РФ створює нові військові округи та окупаційні угрупування

Росія вже мобілізувала понад 100 тисяч солдатів

Російська Федерація, у рамках збільшення збройних сил, створює два нові міжвидові стратегічні територіальні об'єднання – Московський та Ленінградський військові округи, а також «самодостатні міжвидові угруповання військ» на окупованих територіях.

Ремонт однієї БМП Marder триває шість-вісім місяців

Бойовій машині піхоти Marder 50 років

Нещодавно Німеччина оголосила про плани передати Україні 40 БМП Marder, які братимуть як з запасів Бундесверу так і з промисловості. У компанії Rheinmetall прокоментували скільки часу займе підготовка машин до передачі.

Велика Британія оголосила про передачу Україні танків Challenger 2, САУ AS90 та бронемашин Bulldog

Велика британія оголосила про передачу Україні танків Challenger 2, САУ AS90 та бронемашин Bulldog

Рота танків Challenger 2, батарея 155-мм САУ AS-90, понад 100 бронемашин, зокрема гусеничні бронетранспортери FV430 Bulldog, безпілотники, ракети і артилерійські снаряди — Сполучене Королівство оголосило про чергову партію військової допомоги Україні.

Українська армія отримає зенітні гармати Bofors L70

Великобританія надасть ЗСУ 125 зенітних установок, десятки радарів і засоби РЕБ для боротьби з іранськими дронами

Ще одна країна оголосила про передачу Україні зенітних артилерійських установок, які посилять спроможності протиповітряної оборони в умовах інтенсивних російських ударів.

Час не на боці України — The Washington Post

Час не на боці України — The Washington Post

Найкращим варіантом зараз є швидке надання Збройним Силам України всіх необхідних видів озброєння у достатньому для великого контрнаступу обсязі.

Легендарна FN FAL на захисті України (ВІДЕО)

Легендарна FN FAL на захисті України (ВІДЕО)

У рамках проєкту «Військова зброя» розглянемо ще один відомий зразок зброї, який нині перебуває на озброєнні української армії — найпопулярнішу та найпоширенішу бойову автоматичну гвинтівку минулого століття — FN FAL (Fusil Automatique Léger).

ЗБРОЯ СВІТУ: Снаряди для ЗСУ. Витрати на оборону в 2022 році

PSR-A Pilica

«Зброя світу» розповідає про артилерійські снаряди, які надходять до ЗСУ, про польські й турецькі ЗРК, ізраїльські БТР та протистояння американських перспективних гелікоптерів.

Україна розірвала договір про обслуговування російських ядерних ракет

Україна розірвала договір щодо обслуговування російських ядерних ракет

Україна офіційно припинила дію угоди з російським урядом щодо продовження строку експлуатації ракетних комплексів 15П118М («Сатана»), які перебувають на озброєнні ЗС РФ.