Combined Resolve X: українська військова техніка прибула на навчання до ФРН (відео, фото)

Ukrainian Military Pages

Сьогодні, 24 квітня, до військового полігону багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності 7-ї армії США (Хохенфельс, ФРН) прибула українська військова техніка для участі у міжнародних навчаннях Combined Resolve Х.

Серед військової техніки сім БТР-80 десантно-штурмової роти 79-ї окремої десантно-штурмової бригади і п'ять танків Т-84У «Оплот» 14-ї окремої механізованої бригади, а також техніка забезпечення. Бронетранспотреи і танки пройшли модернізацію, зокрема забезпечені технічними засобами геолокації (GPS) та радіостанціями Harris.

відео: Генеральний штаб ЗС України

Військовослужбовці зведеного підрозділу Збройних Сил України прибули на полігон поблизу міста Хохенфельс днем раніше та були розміщені у казармах американської бази.

Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages
фото: Генеральний штаб ЗС України

Ukrainian Military Pages
фото: Олексій Бобовніков / facebook

Українські десантники вже встигли взяти участь у плануванні одного з практичних етапів Combined Resolve X. А Генеральний штаб ЗС України повідомив, що наша десантно-штурмова рота діятиме у складі багатонаціонального батальйону.

Сьогодні, після розвантаження техніки, українці приступили до її перевірки та підготовки до навчань, зокрема встановлення системи лазерної імітації стрільби і ураження (MILES).

Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages фото: Генеральний штаб ЗС України

Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages фото: Юрій Бірюков / facebook

У навчаннях беруть участь більше 3700 військовослужбовців з 13 країн НАТО та країн-партнерів. Багатонаціональні навчання «Combined Resolvе» проводяться Командуванням ЗС США у Європі двічі на рік у період проведення ротації частин американської армії.

Танкісти 14-ї бригади після Combined Resolve Х також візьмуть участь у танкових змаганнях Strong Europe Tank Challenge, які теж пройдуть у ФРН на початку червня.


Читати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram
та соціальних мережах Twitter, Facebook, Google+

ua en