![конкурс на найкращий танковий взвод Сухопутних військ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhOvAnd_MnND1abIN4ZT-DjV7JhyphenhyphenugOy400Iwe_t2-RGspZz_LDTALuyE3r-4K6b6NjHLE2lzCeEQWNUkszEK2l6kHbD188k4M4ANl55y-VQ2qjqvgLcYWx-KvprDwWdeytBcSBsTW1xZ4/s1600/17thTankBde.png)
На полігоні 1-ї окремої танкової бригади завершився конкурс на найкращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України. Перемогла 17-та окрема танкова бригада оперативного командування «Схід».
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив командувач Сухопутних військ Серій Попко.
«Визначаючи конкурсні завдання врахували всі недоліки та проблемні питання, які мали місце під час участі нашого підрозділу на ІІІ-іх Міжнародних змаганнях НАТО «Сильна Європа - 2018» (Strong Europe Tank Challenge 2018)», – повідомив командувач.
Структура та зміст конкурсних завдань повністю відповідала тим, що визначені на змаганнях НАТО. Було суттєво збільшено вимоги до оцінювання витривалості військовослужбовців, майстерності у веденні влучного вогню з різних видів зброї, умінь та навичок управляти підрозділом та вогнем у ході ведення різних видів бою.
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjkcf_6Y9nRk8q_Sz2rrRlltnqleYXLrXwpZPxBq5rYRGsaNDRHwQ1ymG7P9E3iRYQ0M_iVzgh-crnogtwyMQ7nAldoknwudyFAc2zDgqPfLDrM_v5fetmPVIaG3QI6ul5ptDaIkhveEhI/s1600/100.jpg)
«Вважаю, що результатами конкурсу є не тільки визначення кращого танкового підрозділу Сухопутних військ Збройних Сил України, але й підвищення загальної навченості особового складу та поширення досвіду, набутого під час змагань, у війська», – зауважив генерал-полковник Попко.
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhC6gp0BYSVa9oGH2UcmF8Zb5hMiBy8UJIWUjrl_6TalOMbMLZ9S1B6jrh7qbzUC-Cf4q4nN9sai-qP1DJ49cRTE1tJUX-HqHa4_PjAs_6T_EsMLF1ihp0GJdsfj4dVT0M6K4FzkqHWlbQ/s1600/90.jpg)
Далі найкращі танкові взводи Сухопутних військ, Десантно-штурмових військ та Військово-Морських Сил зустрінуться у першості ЗСУ. Нагадаємо, що у Десантно-штурмових військах перемогли танкісти 25-ї окремої повітрянодесантної бригади, а у ВМС танковий підрозділ наразі тільки у 36-й окремій бригаді морської піхоти.
Переможець отримає право представляти Україну на міжнародних змаганнях Strong Europe Tank Challenge 2019 у Німеччині.
Останні кілька років у танкових змаганнях ЗСУ перемагав танковий взвод 14-ї окремої механізованої бригади, який також двічі представляв Україну на міжнародних змаганнях.