Херсонська бригада армійської авіації закупила парашутні системи Commodore та Ikarus

парашутні системи Icarus закуповую українська армійська авіація фото: www.nzaerosports.com

11-та окрема бригада армійської авіації Сухопутних військ закупила спеціальні парашутні системи Ikarus–400, Commodore–210 та Commodore–230.

За інформацією сайту електронних закупівель ProZorro придбано три парашутні системи на суму 849,7 тис. грн. Комплектність: основний та запасний парашут типу «Крило», парашутний ранець (для Ikarus - ранець тандем), страхувальний пристрій.

Commodore – сучасний парашут-крило для парашутистів початкового рівня, виробництва української компанії SkyLark. Призначений для виконання навчально-тренувальних стрибків з парашутом з літаків та гелікоптерів на обмежені та непідготовлені майданчики приземлення, одиночними парашутистами та в складі групи. Основний парашут являє собою 9-ти секційне крило прямокутної форми площею 210 кв.фут. та 230 кв.фут.

Парашутна система Ikarus призначена для виконання парашутних стрибків тандем-інструктора з пасажиром (або вантажним контейнером) з літаків і вертольотів. Загальна польотна маса парашутиста з пасажиром (вантажем) до 250 кг. Основний парашут – 9-ти секційне крило прямокутної форми площею 400 кв.фут.


Читати також:В Україні створено нові парашутні системи спеціального призначення