![Парашутний стрибок парашутні системи Icarus закуповую українська армійська авіація](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhbfWhVA2PYAThkW1zrRRkSr8Q1xsOZGGJSCd8tmlnIH1X810C2ENvYEtt8he_UmxU7KMB1EIS8sR9K2jSlEDmpHtuL1PLv4i_YRi_9Shi4Qebg03PQFLeSml0YVH__3cEJAl73z6wELPA/s1600/icarus-canopies200.png)
11-та окрема бригада армійської авіації Сухопутних військ закупила спеціальні парашутні системи Ikarus–400, Commodore–210 та Commodore–230.
За інформацією сайту електронних закупівель ProZorro придбано три парашутні системи на суму 849,7 тис. грн. Комплектність: основний та запасний парашут типу «Крило», парашутний ранець (для Ikarus - ранець тандем), страхувальний пристрій.
Commodore – сучасний парашут-крило для парашутистів початкового рівня, виробництва української компанії SkyLark. Призначений для виконання навчально-тренувальних стрибків з парашутом з літаків та гелікоптерів на обмежені та непідготовлені майданчики приземлення, одиночними парашутистами та в складі групи. Основний парашут являє собою 9-ти секційне крило прямокутної форми площею 210 кв.фут. та 230 кв.фут.
Парашутна система Ikarus призначена для виконання парашутних стрибків тандем-інструктора з пасажиром (або вантажним контейнером) з літаків і вертольотів. Загальна польотна маса парашутиста з пасажиром (вантажем) до 250 кг. Основний парашут – 9-ти секційне крило прямокутної форми площею 400 кв.фут.
Читати також: В Україні створено нові парашутні системи спеціального призначення