![Одеський завод поповнив експозиції авіаційних музеїв](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjja8DL8XBatlXf6KC1gymONXSNrthQGgE5YN_iToZ_BqhKSBIMZR1xwNvu9qp6m2YbwxtNooK9LKSuXLoPWpsQ_FXp6kwTEptk27PEcYDYVFbq5-LG2Pz9Ajnx-hFRm5eKj2rp6G6jFjk/s1600/su27.png)
Одеський авіаційний завод поповнив колекцію двох музеїв України – Полтавського музею дальньої авіації і Первомайського музею ракетних військ стратегічного призначення (РВСП).
Про це повідомляє одеський інформаційний портал «Думская».
Стара авіаційна техніка, яка перебуває на стоянках заводу, належить Міністерству оборони, але з військової точки зору ніякої цінності не представляє. Однак деякі зразки цікаві як історичних артефакти. Наприклад, тільки в Одесі зберігся екземпляр винищувача-бомбардувальника третього покоління МіГ-27К.
В кінці 1980-х він вважався одним з найдосконаліших ударних літаків колишнього СРСР. Оснащені прицільно-навігаційною системою «Кайра», двадцять сьомі наносили удари корегованими авіабомбами КАБ-500 з лазерним підсвічуванням цілі. При власній вазі у 534 кг бомба мала потужну проникаючу фугасну бойову частину масою 360 кг і призначалася для ураження захищених і особливо міцних стаціонарних цілей – укриттів, командних пунктів, мостів, складів. Назву комплексу було вибрано зі значенням: морський птах кайра відомий тим, що його очі під час польоту можуть дивитися в різні боки і навіть у хвіст. Так само літакова «Кайра» була здатна «завалювати» напрямок лазерного променя у всіх напрямках і навіть назад.
МіГ-27К міг нести тактичну ядерну зброю – на ньому було встановлено відповідне обладнання. Всього було побудовано 214 таких машин. Після розпаду Радянського Союзу їх зняли з озброєння і знищили.
В одеських запасниках унікальний літак виявили полтавці. Цей борт теж готували до утилізації у наступному році, але музейники домоглися передачі його в експозицію. Сьогодні співробітники заводу розбирали і вантажили цього рідкісного красеня на великий причіп, щоб відправити в далеку дорогу.
![Одеський завод поповнив експозиції авіаційних музеїв](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi5kMCfjGLHdLJRtMA3NeQ1x_STmic8BxSLzH5lJV_eMAz28gwE0I8AGwlQtX1qE_9WL4uIxhPthnl-V-GyWloI8WlxiII9wQlyzdjTrZn-PKjoBETr6q5QKfEI-CzPejVc7rwUG7xj03w/s1600/30.jpg)
Треба сказати, що такий габаритний вантаж перевозять тільки по гарній широкій дорозі за відсутності низьких мостів, адже верхня точка літакового кіля знаходиться на висоті понад п'ять метрів.
«Доведеться їхати в Полтаву через Київ, – нарікає головний інженер музею, в минулому льотчик дальньої авіації Геннадій Дирикаптан. – Шлях неблизький - близько 900 км, зате дорога всюди хороша і немає вузьких місць з ускладненим рухом транспорту. Не поспішаючи, за добу доїдемо. Благо, досвід є».
Полтавчани вже зробили дві ходки з незвичайним вантажем з Одеси: цей МіГ – третій.
Всього авіазавод віддає зі своїх запасників дев'ять літаків. Первомайський музей РВСП поповниться чотирма бортами – Міг-21УМ, Міг-23МЛД, Міг-23УБ і Су-17УМ3. У Полтаву відправляться п'ять літаків – сьогоднішній МіГ-27К, МіГ-21СМ, МіГ-23МЛД, МіГ-23УБ і Су-17М4.
Читати також: Полтавський авіаційний музей поповнився МіГ-21
![Одеський завод поповнив експозиції авіаційних музеїв](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhZBuu8Ugs33HP8cNMj1rZG-Xh_nA9IFo-8gIpVZg_h58Yzs7dHIAwS6jRqFnNreGbml9dAvupHHZwt3uRvnIv_nJ0u-tKjT_u8CzeKygENNaedtRSYxosCi5NSuv4JTAgo08o2bN8og6w/s1600/38.jpg)
За словами Геннадія, всі прибулі літаки будуть повністю розібрані, відремонтовані і вичищені буквально до блиску. Потім їх заново пофарбують, і тільки після цього вони займуть своє місце в експозиції.
«Хоча наш музей є філією Державного музею авіації (в Жулянах, – «Думская».), Грошей на реставрацію техніки не вистачає. Допомагають багаті люди, небайдужі до історії авіації, друзі і колишні льотчики. Багато хто розуміє, що історія нашої авіації повинна бути збережена», – зазначає головний інженер.
Полтавський музей дальньої авіації є єдиним, де збереглися українські стратегічні бомбардувальники Ту-160 і Ту-95МС: інші або розрізали, або передали росіянам до 2000 року.
Старожили згадують, що першими стали знищувати найсвіжіші літаки, наліт яких не перевищував 100 годин. Багато льотчиків і техніків, які були присутні на цій сумній процедурі, не могли стримати сліз.
Читати також: Як знищувались стратегічні ядерні сили України
Зараз співробітники підтримують «стратегів» (Ту-160, Ту-95МС, Ту-22М3) у зразковому стані, відвідувачі можуть піднятися в кабіни пілотів, щоб відчути себе льотчиком грізного ракетоносця. Але звичайно, знову злетіти в небо машину вже ніколи не зможуть ...
Автор — Сергей Смоленцев