неділя, 27 січня 2019 р.

З’явилось відео катастрофи бомбардувальника Ту-22М3

27.01.19
З’явилось відео катастрофи бомбардувальника Ту-22М3

У мережі з'явилося відео моменту катастрофи дальнього стратегічного бомбардувальника Ту-22М3, який розбився при посадці на військовий аеродром у Мурманській області 22 січня.

Про це повідомляє Defense Express.

На відео видно, що після першого торкання злітно-посадкової смуги, літак «підскочив» й буквально розломився у повітрі. При цьому він загорівся, а його охоплена вогнем кабіна відірвалася і почала перекидатися по землі. Охоплена полум’ям хвостова частина з двигунами пролетіла трохи більше та впала неподалік.

Судячи з відео, на аеродромі на той час були вкрай погані погодні умови з практично нульовою видимістю. До того ж злітна смуга не мала будь-якого освітлення.

Авіакатастрофа сталась на авіабазі «Оленья», яка розташована на Кольському півострові в 92 км на південь від Мурманська неподалік міста Оленєгорськ. Це відбулося близько 13:40 за московським часом.

З’явилось відео катастрофи бомбардувальника Ту-22М3

Станом на зараз відомо, що з чотирьох членів екіпажу вдалось вижити командиру та штурману, однак останній згодом помер у лікарні від пошкоджень.


Читати також:Чому британська преса назвала російську ескадру «флотом божевільних»

Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 11.11.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...