![81-а аеромобільна бригада отримала партію бронемашин Козак-2](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgDCa2AXeq_OfaZxHX0hKodfOiG9icSc56D0-toRj2PuC9bTvCIpZn2OR8_Myx3gfNr1yL_eDLKFKnOoJynaybWXlAWw7vx4Dmjt2310lfKm8QowcK7cAvQ31bDuBOAuRiSMk41D_WTB3Q/s1600/578.png)
Передача техніки відбулась 31 грудня, повідомляє пресслужба військової частини.
“ Сьогодні, в останній день 2019 року, сталась справжня зимова казка - наша бригада отримала цілу партію крутих та новеньких новорічних подарунків у вигляді броньованих бойових машин “Козак-2”!
Кількість переданих машин не повідомляється, але на відео можна побачити щонайменше п'ять броньованих автомобілів. Нагадаємо, що 33 таких бронемашини у березні 2019 року отримав 13-й окремий десантно-штурмовий батальйон 95-ї бригади. А у серпні пресслужба компанії повідомила про завершення складання чергової партії з 40 броньованих машин для ЗСУ.