![Чому українські Bayraktar TB2 досі не бачать неба](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgXt6sGjvqeUDAbZ216N2nTfYBR8j3Ih98HuH7S5yLT2H0wCX7Axq6Syl9UPJ2KxpySsAzPCYsgbQNFcNY1lzRJ2M5lzX7_v_NnGQ3ELwG0juJRG_EmpR2UYV_zFMa_U7hL1VlgehfDauQ/s1600/578.png)
Передача безпілотних авіаційних комплексів українським військовим завершилась восени 2019-го. Турецькі фахівці спільно з нашими, які пройшли навчання в Туреччині, впродовж двох днів провели успішні випробувальні польоти всіх закуплених БпЛА. Державній комісії було продемонстровано можливості Bayraktar TB2 щодо збору розвідувальної інформації, змодельовані різні ситуації, що продемонстрували рівень підготовки розрахунків.
![Чому українські Bayraktar TB2 досі не бачать неба](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhrZVWGaNpqaMnVxzP5oDKKO_WXJvsPmoCkAQljdFUoiroJi0NAwEG0MXauS6K-MDKRlmOwme0Rx1IQkIMMA2bMcxaweCs13HdfO36utnLN3Sk_oq3Z1Mxv2CI3gen4l9IcEY46cxapD24/s1600/05-1-1-e1581358552545.jpg)
Для експлуатації БпЛА створили нову ескадрилью. Підрозділ комплектували з усієї України. Повернулись на службу з запасу ті, хто мав досвід експлуатації БпЛА раніше, прибули офіцери-випускники Харківського національного університету Повітряних Сил і випускники Військового коледжу сержантського складу при цьому навчальному закладі.
Згідно з умовами контракту українська сторона мала забезпечити створення відповідної інфраструктури для життєдіяльності ескадрильї за визначенними стандартами. А саме: боксів для автотехніки, яка забезпечує польоти, навчальних приміщень для проведення занять з фахівцями груп обслуговування, технічно-експлуатаційної частини для обслуговування БпЛА і регламентних робіт та ін. І тут почалися проблеми...
Особовий склад замість роботи з БпЛА намагався привести у пристойний стан приміщення виділені для базування ескадрильї. Частина з них лишилась від винищувального полку, розформованого 20 років тому. Командування 7-ї бригади тактичної авіації імені Петра Франка відповідально поставилось до допомоги «підшефним». Казарма, яку використовували резервісти бригади, була найкраща з того, що могли передати новоствореному підрозділу.
Для зберігання станцій наведення і самих Bayraktar TB2 передали сховища-ангари. Але з коштів, необхідних для облаштування приміщень, надійшло всього 265 тисяч. Їх вистачило лише на заміну вікон, дверей і електропроводки, ремонт стелі.
![Чому українські Bayraktar TB2 досі не бачать неба](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhPYLZ-K4tWf-siAuzyhaVVcQz4frIiXzPzaaLZiRg-8xU8iryOv7dw3_VRK14dTmvDiP1FgAF8hrULC-Vdr6a-JQ2t0LIVwL_vpiETgAAAUkHU-oNDK__pr2TXcEYrWkhQRoJ4-he8f0Q/s1600/01-1-2.jpg)
На волонтерських засадах активно долучилась міська влада, підприємці і мешканці Старокостянтинова. За їхнього сприяння було створено прийнятні умови для розміщення особового складу – замінено систему опалення будівлі, встановлено сучасний твердопаливний котел, обладнані душові кабіни й санвузли. Руками самих військових були відремонтовані класи і службові приміщення. Частково будматеріали для цього надала громада міста.
Турецькі фахівці, які спільно з нашими військовими впродовж гарантійного терміну обслуговуватимуть літальні апарати та продовжуватимуть навчати їх особливостей експлуатації, дивуються тому як усе відбувається в українській армії... Адже офіцери та їхні підлеглі не мають працювати лопатами, кирками, ломами і шпателями...
![Чому українські Bayraktar TB2 досі не бачать неба](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgfhub0-o7AMtpkKXHZyGFoG6s1jfA82otjtVjUjPrri_d2DVCb2nOkjwgbleK7Bngfl5CYQJJYHASLdGHoGmqCKlrkPcBC89gu5P6216sDBXfn_3LyONMgWX8PRNygyrSGDJg6xAudh-E/s1600/02-2-1-e1581358447924.jpg)
Але й це не все. Окрім того, для забезпечення функціонування і підготовки ескадрильї необхідні нормативні документи, програма підготовки фахівців обслуг і екіпажів. Бойове злагодження новоствореної частини мало розпочатись після підписання акту передачі їй літальних апаратів.
Процес гальмує довга бюрократична тяганина сотень погоджень і узгоджень у високих кабінетах та відсутність волі тих, від кого залежить функціонування частини. Тому, як би не хотіли військові якнайшвидше долучитись до практичної фази польотів, у них це не виходить.
Заради справедливості треба сказати, що якісь позитивні зрушення є – відпрацьовані необхідні керівні документи з підготовки фахівців БпЛА. Наразі відбуваються заняття в системі бойової підготовки, військові навчаються в навчальних центрах. Але потрібно розв’язати низку проблем, зокрема ключових, які заважають розпочати те, заради чого і закупили цю сучасну техніку.
На жаль варто визнати неспроможність ЗС України організувати експлуатацію нової техніки, не зрозуміло, як в таких умовах може йти мова про придбання ще більш складного озброєння, наприклад літаків F-16 чи будь-яких інших... А пам'ятаєте ми писали за AH-64 Apache?
Проте пресслужби рапортують, що вхід до відремонтованого приміщення ескадрильї прикрасив майданчик для шикування... Тому мабуть допоки у Командуванні Повітряних Сил ЗС України будуть проводити урочисті шикування з нагоди переходу на стандарти НАТО, українській військовій авіації не світить й бразильський Super Tucano.
Використані джерела: АрміяInform