ХКБМ планує передати чергову партію БТР-4 до кінця лютого

БТР-4 ЗСУ

Харківське конструкторське бюро з машинобудування наприкінці лютого планує передати Збройним Силам України чергову партію з чотирьох бронетранспортерів БТР-4Е.

До того вже передані у війська три БТРи, корпуси яких додатково перевіряли на якість зварювання швів, повідомляє директор державного підприємства Яків Мормило.

Виконання поставок за контрактом з Міноборони виконується в повному обсязі та згідно з графіком. Виготовлення партії з трьох БТР, корпуси яких проходили додаткову перевірку на якість та відстріл, завершено вчасно. Машини прийнято Військовим представництвом Міністерства оборони та вже передано Збройним Силам Україниу військову частину. Зараз збираємо наступну партію з чотирьох БТР, яку плануємо передати наприкінці місяця

Нагадаємо, що бронетранспортери постачаються у рамках контракту, якій було зірвано в минулому році та згодом термін його виконання було подовжено після втручання у справу Президента України Володимира Зеленського. Перші 12 БТР-4Е за цим контрактом надійшли до 92-ї механізованої бригади в грудні 2019 року. Контракт передбачає постачання 45 БТРів.Використані джерела:
Офіційний вебсайт ДК «Укроборонпром»