Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

пʼятниця, 29 травня 2020 р.

«Українська бронетехніка» перевиконала держзамовлення

29.05.20
Українська бронетехніка перевиконала держзамовлення

ТОВ «Українська бронетехніка», завдяки економії коштів у рамках державного контракту на виробництво бронемашин «Новатор», вдалося перевиконати зобов’язання і, по суті, безкоштовно поставити Нацгвардії додатковий бронеавтомобіль.

Зекономити вийшло через оптимізацію виробничих процесів, повідомляють у компанії.

Передача відбулася у п’ятницю, 29 травня.

«Незважаючи на низку обмежувальних заходів, запроваджених в Україні та світі у зв’язку із пандемією, подовженими процедурами розмитнення іноземних комплектуючих і практичною зупинкою роботи багатьох підприємств сектору, нам вдалося у стислі терміни поставити Нацгвардії додатковий «Новатор», – зазначив Владислав Бельбас, генеральний директор «Української бронетехніки». – Вже найближчим часом ця сучасна машина приєднається до своїх броньованих «побратимів» і допомагатиме нашим гвардійцям захищати Україну».

Нагадаємо, що наприкінці березня «Українська бронетехніка» достроково виготовила і передала НГУ партію спеціалізованих броньованих автомобілів «Новатор», пристосованих до експлуатації в складних умовах бездоріжжя. Машини укомплектовані радіостанцією, приладами нічного бачення, автоматичною системою пожежогасіння, відео-реєстратором спеціального типу і напівавтоматичною системою підкачки шин.

Читати також:Дохід «Української бронетехніки» за рік збільшився на 75%