Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

понеділок, 15 червня 2020 р.

Нові кораблі, авіація, ракети та бази – перспективи ВМСУ

15.06.20
ракетний катер

Міністр оборони України анонсував зосередження особливої увагу на нарощуванні бойових спроможностей Військово-Морських Сил України у повній відповідності до стандартів НАТО.

Про це Андрій Таран повідомив сьогодні, 15 червня, під час свого виступу з нагоди призначення на посаду нового командувача ВМС в Одесі.

Перша складова – це забезпечення сучасним корабельним складом з ракетним озброєнням, авіацією, береговими ракетними комплексами, засобами бойового забезпечення та радіоелектронної боротьби. Друга – створення інтегрованої системи висвітлення обстановки та розвідки у ближній морській зоні, систем управління та систем висвітлення підводної обстановки. Третя – це розбудова сучасної системи базування – як на Чорному, так і на Азовському морях. У Міністерстві оборони буде зроблено все необхідне, аби цю програму було реалізовано на практиці

Читати також:Україна отримає потужні ракети зі США

Андрій Таран повідомив, що оборонним відомством ведуться перемовини з іноземними партнерами щодо надання допомоги та сприяння у втіленні зазначених планів в життя. Зокрема він проводив такі переговори й під час нещодавніх візитів до Берліну та Парижу.

Читати також:США нададуть Україні озброєні патрульні катери Mark VI

— Основна мета нашої подальшої роботи – змінити парадигму застосування ВМС від флоту, який чекає противника біля нашого узбережжя, на ВМС, які зустрічають ворога біля його берегів, – зазначив командувач ВМС ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

фото носит демонстраційний характер