Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

понеділок, 31 серпня 2020 р.

Командувач ВМСУ знов порушує правила носіння нагород

Автор: Андрій Шинко
Командувач ВМСУ знов порушує правила носіння нагород

Після історії з носінням фейкових «нагород» від імені т.зв. Постійної Президії З'їзду народних депутатів СРСР, командувач ВМСУ знов відмітився порушенням Правил носіння нагород.

30 серпня у місті Одеса фінішувала відкрита регата крейсерсько-перегонових яхт. Перегони було організовано за підтримки командувача Військово-Морських Сил України контр-адмірала Олексія Неїжпапи та під патронатом Голови Одеської ОДА. Організаторами гонки виступили ГО "Магеллан-500", Чорноморський яхт-клуб та Парусна федерація Одеської області.

На фото зробленому під час церемонії нагородження, командувач ВМС ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа у форменій сорочці із планками нагород. Проте пунктом 17 Правил носіння нагород, що затверджені наказом МОУ №606-2017 року (в редакції наказу №238 від 30.06.2020), забороняється носіння орденських стрічок, стрічок медалей на планках та нагрудних знаків на пальті зимовому, на куртці зимовій, плащі демісезонному (куртці демісезонній), пуловері, джемпері, сорочці, а також на робочій формі одягу.

Командувач ВМСУ знов порушує правила носіння нагород