![Командувач ВМСУ знов порушує правила носіння нагород](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgpQPDubdo2BLTJOLOPVsuU_B0tjM20U59ssB-d39QL1MiYtcUHpx1x208-bDOKvXA9sWOuTdcVmdRR1w2E91GwiMf3Iyj4936WYu1vgEwbA8riD4o7djfmVGNBqkvA1-3aISlkrp-G9Ik/s1600/578.jpg)
30 серпня у місті Одеса фінішувала відкрита регата крейсерсько-перегонових яхт. Перегони було організовано за підтримки командувача Військово-Морських Сил України контр-адмірала Олексія Неїжпапи та під патронатом Голови Одеської ОДА. Організаторами гонки виступили ГО "Магеллан-500", Чорноморський яхт-клуб та Парусна федерація Одеської області.
На фото зробленому під час церемонії нагородження, командувач ВМС ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа у форменій сорочці із планками нагород. Проте пунктом 17 Правил носіння нагород, що затверджені наказом МОУ №606-2017 року (в редакції наказу №238 від 30.06.2020), забороняється носіння орденських стрічок, стрічок медалей на планках та нагрудних знаків на пальті зимовому, на куртці зимовій, плащі демісезонному (куртці демісезонній), пуловері, джемпері, сорочці, а також на робочій формі одягу.
![Командувач ВМСУ знов порушує правила носіння нагород](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh1z6pmaxLWO0tiQTJyqquyTCHNQyLA7CTeVo9S-ZNXkNDRdJS9CjFbMhpkN2Zszte2YuURAegqn3VroK_MXJAv6xCbeAowCmsWH_kG_hgPSzhuSrACG66YwH-9iHBxPkbWGPwuW4k1zBk/s1600/118586013_1612561875613743_6388082544240218148_o.jpg)