Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

четвер, 11 березня 2021 р.

Депутатам розповіли які гелікоптери планують збирати в Одесі

Автор: Олексій Махно
Депутатам розповіои які гелікоптери планують збтрати в Одесі

З ініціативи народних депутатів на засіданні Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки розглянули організацію Одеським авіаційним заводом, спільно з американськими партнерами, великовузлового складання гелікоптерів.

Про це повідомляє сайт «Крылья», що спеціалізується на авіації.

Нагадаємо, що наприкінці лютого гендиректор Укроборонпрому Юрій Гусєв анонсував збирання гелікоптерів типу UH-1 Iroquois. У відповідь компанія Bell Textron повідомила, що не надавала Укроборонпрому або іншим українським компаніям ліцензію на виробництво її гелікоптерів.

На засіданні парламентського комітету представники компаній-партнерів Одеського авіазаводу заявили, що на старті йдеться про цивільну версію транспортно-пасажирських гелікоптерів середнього класу серії SW 205 і SW 205T. Проєкт є інвестиційним, а отже, залучення коштів з державного бюджету на даному етапі не передбачається.

Представник компанії Aviastar Invest Corp. Григорій Шимшир’ян повідомив, що партнерами виступає група компаній, в яку також входять Distar (Чехія) і Southwest Florida Aviation (США).

Southwest Florida Aviation Inc. (SWFA) заснована в 1982 році як партнер Bell Helicopter. Отримавши ліцензії компанія почала збирати (відновлювати) гелікоптери під найменуванням SW-205, SW-206, SW-212, що відповідно є модифікаціями Bell 205 (цивільна версія військового UH-1 з одним двигуном), Bell 206 (який став основою для військового Bell OH-58 Kiowa), Bell 212 (з двома двигунами, військовий варіант – UH-1N).

Aviastar Invest Corp. Inc. (Вілмінгтон, штат Делавер, США), створена у 2015 році та спеціалізується на фінансовому консалтингу, а також експорті-імпорті легкої авіатехніки і продукції агросектора. За даними онлайн платформи Flagma в компанії працює 12 осіб.

За словами представника Aviastar, вже були проведені переговори з Міністерством оборони України, на рівні заступника міністра, і з Радою національної безпеки та оборони (РНБО). Після перенесення виробництва в Україну, Одеський авіазавод, має отримати право на модернізацію.

На сайті компанії SWFA повідомляється, що вона є лідером в розробці й застосуванні нових технологій для капітального ремонту, модифікації, обслуговування та відновлення гелікоптерів серій Bell 204, 205, 212 і UH-1 і їх компонентів. Крім того, компанія є виробником лінійки гелікоптерів серії SW відповідно до чинного сертифіката.

Видання «Крылья» зазначає, що у 2018 році з'являлися повідомлення, про наміри американської Aviastar Invest Corp. і чеської DISTAR CZ a.s. налагодити кооперацію щодо модернізації та виробництва авіатехніки на потужностях держпідприємства «Одеський авіаційний завод» (ОАЗ), що входить в Укроборонпром.

Відповідне повідомлення збереглося на сайті концерну:

Депутатам розповіои які гелікоптери планують збтрати в Одесі

Згідно з повідомленням, ОАЗ, Aviastar Invest Corp, і DISTAR CZ a.s. досягли домовленості про кооперацію з розробки та виробництва літаків в Україні, а також про створення міжнародного регіонального сервісного центру для проведення поточного та капітального ремонту літаків і гелікоптерів та навчання пілотів.

Також у виданні «Крылья» звернули увагу, що авіаційна влада США згадує даного виробника і його гелікоптери у своїх документах, зокрема, в директивах льотної придатності згадуються «Airworthiness Directives; Bell Helicopter Textron (Bell) – manufactured Model HH-1K, TH-1F, TH- 1L, UH-1A, UH-1B, UH-1E, UH-1F, UH- 1H, UH-1L, and UH-1P Helicopters; and Southwest Florida Aviation SW204, SW204HP, SW205, and SW205A-1 Helicopters».