Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

неділя, 23 травня 2021 р.

Польща придбає чотири авіаційні комплекси Bayraktar TB2, що складаються з 24 літаків

Bayraktar TB2

«Ми домовились про контракт на придбання чотирьох комплектів, тобто 24 літаків, озброєних протитанковими ракетами», – заявив міністр оборони Маріуш Блащак в інтерв'ю Polskie Radio 24, оголошуючи про придбання безпілотників Bayraktar TB2.

Глава Міністерства національної оборони Республіки Польща додав, що перший комплект безпілотників буде в Польщі наступного року. Він зазначив, що контракт включає логістичний та навчальний пакети, а також офсетні компенсації.

Міністр також наголосив, що польські компанії не виробляють безпілотні літальні апарати такого класу. «Якщо ж таку зброю буде пропонувати польська оборонна промисловість, то, звичайно, ми повинні розглянути таку закупівлю», – сказав керівник оборонного відомства.

Нагадаємо, що Україна в листопаді 2018 року придбала шість ударних дронів Bayraktar TB2, три наземні станції управління, а також боєприпаси MAM-L та MAM-C. Наприкінці 2020 року було підписано ще один контракт на постачання цих безпілотників ВМС України.

Тактико-технічні характеристики (ТТХ) Bayraktar TB2:

 Довжина апарату – 6,5 м
 Розмах крила – 12 м
 Радіус дії – 150 км
 Максимальна злітна маса – 560 кг
 Максимальна вага корисного навантаження – 50 кг
 Максимальна швидкість польоту – 222 км/год
 Крейсерська швидкість – 130 км/год
 Практична стеля польоту – 6750 мВикористані джерела:
Defence24