Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

вівторок, 22 червня 2021 р.

ЛДАРЗ передав ЗСУ модернізований винищувач МіГ-29МУ1

ЛДАРЗ передав ЗСУ модернізований винищувач МіГ-29МУ1

Львівський державний авіаційно-ремонтний завод передав Повітряним Силам ЗС України черговий винищувач МіГ-29МУ1 після капітального ремонту та модернізації.

Модернізований літак з бортовим номером 19 «білий» успішно здійснив випробувальні польоти та відбув до місця дислокації 40-ї бригади тактичної авіації Повітряних Сил.

У ході модернізації на літак встановлено інтегрований в БРЕО приймач системи супутникової навігації СН-3307 виробництва «Оризон-Навігація» (за рахунок чого збільшена точність навігації і дальність застосування автоматизованих засобів інструментальної посадки), фахівцями «Фазотрон-Україна» замінено блок приймача Н019-09 бортової РЛС Н019 (що дозволило підвищити її надійність за рахунок використання більш сучасної елементної бази до 10 000 – 20 000 годин). Крім того, розширено спектр частот радіостанції під вимоги ІКАО.

ЛДАРЗ передав ЗСУ модернізований винищувач МіГ-29МУ1

Нагадаємо, що до програми модернізації, окрім ЛДАРЗ також залучено низку співвиконавців державного і приватного сектору: ДП «ЛРЗ «Мотор», ДП «ОАЗ», ДП «Оризон-Навігація», ДП «Новатор», київські ТОВ «Радіонікс», КП СПБ «Арсенал», ВАТ НТК «Електронприлад», ТОВ «АВІАРМ», ТОВ ТТЦ «Авіарадіосервіс» та Львівське ОКБ «Текон-Електрон».

Зауважимо, що це другий МіГ-29 переданий цього року – наприкінці березня відбув до своєї частини навчально-бойовий винищувач МіГ-29УБ з бортовим номером 40 «білий».

Торік військові отримали чотири модернізовані винищувачі МиГ-29, а також 1 було відновлений після аварії, що сталася 10 квітня 2020 року. Крім того, було передано по одному Су-27УБ, СУ-24МР, Су-25 і два модернізовані учбово-тренувальні літаки Л-39М1.

Водночас цього року вже виведено зі строю один МиГ-29МУ1 (б/н 08), який був пошкоджений 10 березня у 40-й бригаді, що у Василькові під Києвом. Тоді у літак, якій буксирували, врізався автомобіль, внаслідок чого трапилася пожежа і літак отримав серйозні ушкодження.