понеділок, 12 липня 2021 р.

«Мотор Січ» завершує створення повного циклу виробництва гелікоптерів

Мотор Січ завершує створення повного циклу виробництва гелікоптерів

Україна до авіаційної галузі додає вертольотобудівну індустрію. Наразі в Україні вже роблять всі складові гелікоптерів, за винятком фюзеляжу, але рух у цьому напрямку вже є.

Про це в інтерв'ю Укрінформу сказав генеральний директор «Мотор Січі» В'ячеслав Богуслаєв.

— На сьогодні 37 заводів, 6 конструкторських організацій щомісяця з нами на контакті. Усе, за винятком фюзеляжу, роблять в Україні. Фюзеляж ми починаємо в Харкові робити для вертольота 4,5 т злітної ваги. Тобто це середній вертоліт, але ми готуємося і до випуску середньоважкого вертольота на 13 тонн, а потім буде і на 15 тонн. У нас в Україні власна наукова і виробнича база.

Також він розповів, що у 2022 році «Мотор Січ» придбає іспанську технологію з виробництва композитів для цивільних гелікоптерів.

Нагадаємо, що ПАТ «Мотор Січ», яке минулого року впало у рейтингу вітчизняної промисловості за версією UMP з першого на останнє 37 місце, повертається у лідери – чистий прибуток підприємства за підсумками 2020 року виріс на 228% та склав 0,9 млрд грн.Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 11.11.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...