Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 14.06.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

понеділок, 12 липня 2021 р.

«Мотор Січ» завершує створення повного циклу виробництва гелікоптерів

Мотор Січ завершує створення повного циклу виробництва гелікоптерів

Україна до авіаційної галузі додає вертольотобудівну індустрію. Наразі в Україні вже роблять всі складові гелікоптерів, за винятком фюзеляжу, але рух у цьому напрямку вже є.

Про це в інтерв'ю Укрінформу сказав генеральний директор «Мотор Січі» В'ячеслав Богуслаєв.

— На сьогодні 37 заводів, 6 конструкторських організацій щомісяця з нами на контакті. Усе, за винятком фюзеляжу, роблять в Україні. Фюзеляж ми починаємо в Харкові робити для вертольота 4,5 т злітної ваги. Тобто це середній вертоліт, але ми готуємося і до випуску середньоважкого вертольота на 13 тонн, а потім буде і на 15 тонн. У нас в Україні власна наукова і виробнича база.

Також він розповів, що у 2022 році «Мотор Січ» придбає іспанську технологію з виробництва композитів для цивільних гелікоптерів.

Нагадаємо, що ПАТ «Мотор Січ», яке минулого року впало у рейтингу вітчизняної промисловості за версією UMP з першого на останнє 37 місце, повертається у лідери – чистий прибуток підприємства за підсумками 2020 року виріс на 228% та склав 0,9 млрд грн.