неділя, 14 листопада 2021 р.

США доставили до України 80 тонн боєприпасів

США доставили до України 80 тонн боєприпасів

Сьогодні, 14 листопада, Україна отримала зі США близько 80 тисяч кілограмів боєприпасів.

Це була четверта партія у рамках додаткової безпекової допомоги в розмірі 60 мільйонів доларів, повідомляє Посольство США у Києві

Сьогодні Україна отримала зі Сполучених Штатів приблизно 80 тисяч кілограмів боєприпасів. Це було четверте постачання Сполученими Штатами в рамках додаткової безпекової допомоги в розмірі 60 мільйонів доларів США, яку президент Байден направив до України в серпні, що демонструє відданість США успіху стабільної, демократичної та вільної України. З 2014 року США надали Україні допомоги у сфері безпеки на понад 2,5 мільярда доларів.

США доставили до України 80 тонн боєприпасів

Що саме поставлено наразі не відомо. На оприлюднених фото можна побачити палети з коробами, схожими на короба із 40-мм гранатометними пострілами, які постачалися у складі минулих партій. У кожному коробі 32 постріли з'єдані ланками M16A2 у стрічку.

США доставили до України 80 тонн боєприпасів

Цікаво, що 22 жовтня Міністерство оборони України повідомило, що до України прибула третя і чомусь заключна партія додаткової безпекової допомоги на 60 млн доларів від Сполучених Штатів для Збройних Сил України. Вона включала боєприпаси, протитанкове та високоточне озброєння (зокрема ПТРК FGM-148 «Джавелін»), медичне та інше військове майно.

Перша партія, що прибула 10 жовтня, включала армійські аптечки, засоби радіолокаційного спостереження, високоточне озброєння, а також інше озброєння та боєприпаси, зокрема 40-мм гранатометні постріли M430A1 HEDP, 7,52×51-мм набої та набої калібру 12,7×99-мм (.50 BMG).

Друга партія з озброєнням і медичним майном прибула 18 жовтня.
Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 11.11.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...