Курсант, який вижив у катастрофі Ан-26 під Чугуєвом, дорікнув Зеленському за невиконану обіцянку

Курсант, який вижив у катастрофаі Ан-26 під Чугуєвом, дорікнув Зеленському за невиконану обіцянку

В’ячеслав Золочевський, який єдиний вижив у катастрофі Ан-26 під Чугуєвом у 2020 році, дорікнув Президенту Володимиру Зеленському за невиконану обіцянку з приводу житла.

Відповідний пост курсант Харківського університету повітряних сил імені Кожедуба опублікував у себе в Instagram, пише НВ.

«Я — ваш виборець, В’ячеслав Золочевський, звертаюся за допомогою в отриманні житла, яке ви мені пообіцяли на зустрічі 26.09.2020 з моєю матір'ю, після Чугуївської авіакатастрофи. 29.04.2021 я звернувся до Харківської міської ради і на зустрічі мер пообіцяв зв’язатися зі мною наступного дня. З того моменту минуло близько пів року, і дзвінка так і не було», — розповів він.

За словами Золочевського, зараз він живе з матір'ю та братом в орендованій квартирі, у зв’язку з чим закликав Зеленського втрутитися у ситуацію та допомогти в отриманні житла.

Курсант, який вижив у катастрофаі Ан-26 під Чугуєвом, дорікнув Зеленському за невиконану обіцянку

Нагадаємо, 25 вересня 2020 року впав один з літаків, яким улітку 2020 року Командування Повітряних Сил продовжило термін служби, — Ан-26Ш №5608, який був виготовлений у 1977 році. Останній капремонт літаку робили у 1996 році. За висновками комісії у нього були проблеми з двигуном. Унаслідок катастрофи з 27 осіб, що перебували на борту, загинуло 26.

У грудні 2020 року ДБР повідомило про підозру особам, які підозрюються у недбалому ставленні до служби, що призвело до катастрофи Ан-26. Це зокрема керівник польотів, який того дня керував польотами, командир 203-ї навчальної авіаційної бригади, який затверджував план польотів із порушеннями, а також командувач Повітряних Сил.