Муженко протестував нову вітчизняну снайперську гвинтівку, яку закуповують для ЗСУ (відео)

30.03.18
Ukrainian Military Pages

29 березня вітчизняному підприємстві, яке виконує державне оборонне замовлення з постачання снайперських гвинтівок для ЗС України, відбулась конференція щодо використання, технічного супроводження, ремонту та удосконалення снайперських гвинтівок нового зразка.

У ході роботи були розглянуті питання, пов’язані з адаптацією снайперського комплексу в підрозділах ЗС України, підготовкою рекомендацій щодо введення в експлуатацію та обслуговування снайперських гвинтівок, а також представлені відповідні програми навчання снайперів.

Читати також: ССО взяли участь у конференції щодо експлуатації снайперського комплексу UAR-10 в ЗСУ

Учасники конференції отримали можливість оглянути виробничі потужності, навчально-тренувальну базу та зразки озброєння, які найближчим часом надійдуть до Збройних Сил.

Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages

Участь у заході також взяв начальник Генерального штабу — Головнокомандувач ЗС України генерал армії України Віктор Муженко. Він, зокрема, особисто протестував нову снайперську гвинтівку. Головнокомандувач ЗС України звернув увагу на важливість розвитку снайпінгу в Збройних Силах, а також необхідність внесення змін до Концепції підготовки снайперів ЗС України.


Читати також: На озброєння ЗСУ прийнято 7,62-мм cамозарядну напівавтоматичну снайперську гвинтівку UAR-10

Читати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram

ua en
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України

довідник озброєння і військової техніки