Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

четвер, 27 лютого 2020 р.

Загороднюк розповів про переваги бронемашини Козак-2М1

27.02.20
Козак-2М1

Останнім часом у деяких ЗМІ та соцмережах на адресу Міністерства оборони України звучали публічні претензії в контексті державних оборонних закупівель, що стосувалися закупівлі бронеавтомобілів «Козак-2» нібито за завищеною ціною.

У відповідь міністр оборони Андрій Загороднюк прояснив згадану ситуацію в інтерв’ю інтернет-виданню «Лівий берег» (LB.ua).

Бронеавтомобілі «Козак-2» взяли на озброєння ще навесні 2017 року. 69 одиниць вже закупили. Державне оборонне замовлення на 2020 рік містить остаточні розрахунки з виробником за контрактами 2019 року

Він зауважив на тому, що є ще нова модифікація «Козака», яка від початку проєктувалася саме як військова машина на вимогу та за технічним завданням українських військових.

Ця машина – «Козак-2М1» – призначена не тільки для простого транспортування, а й для підтримки бою. Вона має незалежну підвіску і несучий корпус. У неї велика прохідність і не такі великі габарити по висоті. Модифікація «Козак-2М1» спеціально розроблена для Сил спецоперацій (ССпО) і Десантно-штурмових військ (ДШВ), там є протимінні сидіння, менша витрата палива і не має комплектуючих з РФ

Андрій Загороднюк додав, що всі випробування вже пройдені з позитивними результатами.

Нагадаємо, що «Козак-2» єдиний вітчизняний бронеавтомобіль, який відкрито пройшов випробування підривом на протимінну стійкість, а також один з двох, що пройшли повний цикл державних випробувань. На озброєння ЗСУ прийнятий 21 березня 2017 році.

Читати також:Скільки коштують вітчизняні бронеавтомобілі?

На вимогу військових мати машину з незалежною підвіскою була розроблена модифікація «Козак-2М», що відрізняється від «Козака-2» несучим корпусом та незалежною підвіскою. У поєднанні з кліренсом 500 мм і вертикальним ходом коліс у 260 мм, це значно підвищує прохідність та здатність долати перешкоди, недоступні для машин з залежною підвіскою.

Читати також:Польська «Онцилла» коштуватиме ЗСУ по 8,3 млн за штуку