![У 1-й танковій бригаді всі підрозділи отримали свої прапори](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjeXsR5aZ_j0HAHexhbZA5GHjItqoC5pC1-JWcFtFxLydF-Ehn9_x8moqUwRp8cvZCu3SI9zKNSh2aOvQ-Qa6fnBh-OQ52u8gDWoWfJEBXlrxrpTwXrbSqY0YzPCH3xjttJEBLX1Zkyqs8/s1600/578.webp)
Про це пресслужба 1-ї танкової бригади повідомила дописом у Facebook.
“ Що таке хоругва, яке її значення, символіка? Життя християнина є постійною боротьбою із силами темряви. Це – війна. А на війні кожна армія має свої прапори, з якими рушає в бій. Тож у 1-й окремій танковій бригаді кожний її підрозділ розробив і, що головне, втілив у життя свій мотиваційний стяг. Власне кажучи, бойове знамено підрозділу, що надихає вірних, підтримує бадьорість духу та віру в перемогу добрих сил над злими і жодним чином не йде у супротив з бойовим прапором з’єднання. Навпаки, додає йому колориту своїми барвами кожної складової частинки. Адже хоругва (чи коругва, фана) – це знамено, яке здавна використовували під час військових походів. Хоругву із зображенням герба чи іншого розпізнавального знака несли попереду війська. Відтепер у кожного підрозділу 1ОТБр воно й легітимним. Кожне з них освятив військовий капелан 1 ОТБр Отець Антоній, який вірний традиціям української церкви завжди готовий приєднатися до своїх побратимів не тільки словом Божім.
![У 1-й танковій бригаді всі підрозділи отримали свої прапори](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjDO1Y1nHNJlpefG658hyphenhyphent-AT3ChTZFg0HLdwzbaczrEyfv24u_E9a0-eIBXt2-Xub8Sm6Cx1Mou-kf6FwZf4Ab5Rl00bXneIOTPRW9eB44LuyFYrhkaPL6Y4b7p9BX7Wko9x-YREqhF30/s1600/101.jpg)
![У 1-й танковій бригаді всі підрозділи отримали свої прапори](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjv1vqzmlmN9mxuf1kTjmqNCU8oXi8MMFvt1nbN_fF1UZ258G1Uyd1hH7jvPX5WOtt13VYnoF0QDIYlsA0Ln1lqdRY-4jaVmMTGxfE8x86ZVLf40o1wrl4T3YL63Imr1AJsU5oiTvw73G8/s1600/102.jpg)
![У 1-й танковій бригаді всі підрозділи отримали свої прапори](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi5iCo0Gv-gXHnTcHRfpjc2bz0OL5BErW4FW4waFoAnSl6tsnm6m_evapRNFm1MdnQmVu0ooqIqxl6ISjdSbQjQJvi76w6z2hnYBUnNCvi4kM4x-y3DflZLzPqfHCYO1q3vc89c-MT0sIo/s1600/103.jpg)
![У 1-й танковій бригаді всі підрозділи отримали свої прапори](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjnWWIZl6hLwbZwr23bVhmQaS9WtGXQGSXQE0kqGLJCbegP-gskGY7o0SdGx7Ek-2Ay1vPIlYzqMeAKNBS-6yBfZUqVQWifknvCntoT1InlhSTla0zDXz4qDZsd001O07Z4Pl0kt2ne2hg/s1600/104.jpg)
Цікаво також, що у частині поряд із затвердженою нарукавною емблемою бригади (зліва), використовується персональний нарукавний знак для механізованого батальйону, якій також відображений і на персональному прапорі цього підрозділу (праве фото).
![емблеми 1-ї танкової бригади](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgI86BH9YlB7MKUg-ixSjFGyK4tZ3QEQAEryoiLIsFqZF7vK-pCa1Jk2lhunC1vvFy8lhixrLcIG2JIBPfqq9dxkFeqKm621waD2hvkgpv6V_EJ-r8h1wJolV8z8J9n-xCmW3jFhbztHLE/s1600/1otbr_2019.jpg)
![емблеми 1-ї танкової бригади](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhR6M1oE3nzV0H914ShbkF_tTkMErCR0lQ2vCeHyHTCkUcJbtECJC2s9fMzXu9loQVtdCtYt0PVCMavBl0banCdKvgakZMPvYAtBWHuaKN4rwKEBnNsSxizLJBWTBdEahblGShGVygrvEc/s1600/meh.jpg)
Нагадаємо, що раніше ми писали про отримання персональних прапорів «іменними» бригадами: 28-ою окремою механізованою бригадою імені Лицарів Зимового, 93-ою окремою механізованою бригадою «Холодний Яр», 24-ою окремою механізованою бригадою імені короля Данила, 72-ою окремою механізованою бригадою імені Чорних Запорожців та 19-ою ракетної бригади «Свята Варвара», яка окрім прапорів отримала ще й частку від мощів святої великомучениці Варвари.
![28 бригада отримала персональний прапор](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiYFymzjAph2_Gh5ZGwGQcrJ0iVEe_XQB7ToQ5IuqWGCuQzU06bYzev8BvOrye_M9I3zJArWBrF0wVEnwx2WUHHjf4vpHyuOMih03QfteoC5vSX7BjmQL8dO8VXcXVPUD8q1bZ-gStT9Ls/s1600/prapor28.jpg)
![Почесний прапор 93 омбр Холодний ЯР](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi3fNkZf94hw-400R_geZBA7FLDHguzISa6M09Rlr6wuOr7LIFGlqc9bDmLtONv45Mdy5QtV0Wqvq933GhNL6IynUI1gitZJYrG-iSxXJjeZOFU2rRtKEsLTlpQmhx3mgaCoyObFn4FcLM/s1600/2.jpg)
![Почесний прапор 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjs8p4IkedJYqapF9xXtFhO37KS0wBpIrDnUrot1kr5ttzoz1NW3Q3KhBtneGzimw8_l8VAJQgaudxTXtXBlU6Ns22OlyFUXs8YNHQhZfFjDVCW4ix5lbLow1k6D-qHSkKZ6GRQTxamBAs/s1600/1.jpg)
![Персональний почесний прапор для 72-ї бригади ЗСУ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhGydmG31vZ8V8LA9KF222nTshdyFcIOQEVhtxmCZXEFXP9vr9KzosbBtS4lmzV4IBA9IgU4ATWfVAZgQN_pGo3TYIybK45AfYmmrGBQjFWN-uKBI2QU1EhUR4hcxAoqM-lFhfwwa4ZB4s/s1600/79950330_2600685803355282_222458544060891136_o.jpg)
![Почесний прапор 19-ї ракетної бригади Свята Варвара](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjCnLF4Tu9AIEAq9TsgD7Z6L1KA149sr93rxLPJVmr1CC8eTzVaALaNzANz1iJrpUEoFeW4-4taQoZxpIy31ywGsZmAWcZ8XEBx3FRdD58cOPyC_fglYLKLzeNhjP0Gdsm99toUQoCMXGs/s1600/19.jpg)
![Почесний прапор 19-ї ракетної бригади Свята Варвара](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgUL3M2rfGuDuCYe7DZxHuogHI0trr8tanO5EhpwmLJvPNbZabgrJy1iATtWgqoOvpm66y2oLgRVb_D27A9zlNB9pV4BlliudB6ayQD_a_ffXW9QnazhgL1LqT4jhGI-rUff_QtHxFxu5E/s1600/20.jpg)
Зауважимо, що всі без виключення персональні прапори наразі не мають ніякого офіційного статусу та не визначені жодним документом. Водночас військові частини мають Бойові Прапори єдиного зразку, офіційний статус яких закріплений законодавчо.