Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

пʼятниця, 11 грудня 2020 р.

ХКБМ поставило Нацгвардії вісім бронетранспортерів БТР-4

ХКБМ поставило Нацгвардії вісім бронетранспортерів БТР-4

Харківське конструкторське бюро машинобудування ім. Морозова (ХКБМ) поставило Національній гвардії Україні вісім бронетранспортерів БТР-4Е замовлених ще три роки тому.

Контракт на десять БТР-4Е, вартістю 220 млн грн, був укладений ще у жовтні 2017 року, техніка мала бути поставлена у серпні 2018 року. Проте, через недбалі дії попереднього керівництва заводу та власне Укроборонпрому, після поставки двох БТРів виконання контракту було зірване, як і замволення для Збройних Сил України.

Виконання проблемного контракту з Міністерством оборони було поновлено наприкінці 2019 року після втручання президента Володимира Зеленського. Після того як у серпні 2020 року Збройні Сили України нарешті отримали всі 45 бронетранспортерів, ХКБМ приступило до завершення контракту з Національною гвардією.

Про передачу НГУ восьми з десяти замовлених бронетранспортерів стало відомо 11 грудня, під робочого візиту до Харкова нового очільника Укроборонпрому Юрія Гусєва.

Читати також:Через скрутне становище підприємства суд дозволив ХКБМ розстрочити виплату 6-мільйонного штрафу Міноборони