Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 14.06.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

пʼятниця, 11 грудня 2020 р.

ХКБМ поставило Нацгвардії вісім бронетранспортерів БТР-4

ХКБМ поставило Нацгвардії вісім бронетранспортерів БТР-4

Харківське конструкторське бюро машинобудування ім. Морозова (ХКБМ) поставило Національній гвардії Україні вісім бронетранспортерів БТР-4Е замовлених ще три роки тому.

Контракт на десять БТР-4Е, вартістю 220 млн грн, був укладений ще у жовтні 2017 року, техніка мала бути поставлена у серпні 2018 року. Проте, через недбалі дії попереднього керівництва заводу та власне Укроборонпрому, після поставки двох БТРів виконання контракту було зірване, як і замволення для Збройних Сил України.

Виконання проблемного контракту з Міністерством оборони було поновлено наприкінці 2019 року після втручання президента Володимира Зеленського. Після того як у серпні 2020 року Збройні Сили України нарешті отримали всі 45 бронетранспортерів, ХКБМ приступило до завершення контракту з Національною гвардією.

Про передачу НГУ восьми з десяти замовлених бронетранспортерів стало відомо 11 грудня, під робочого візиту до Харкова нового очільника Укроборонпрому Юрія Гусєва.

Читати також:Через скрутне становище підприємства суд дозволив ХКБМ розстрочити виплату 6-мільйонного штрафу Міноборони