Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

вівторок, 30 березня 2021 р.

ЗСУ отримали 19 мобільних лазень на базі МАЗу

ЗСУ отримали 19 мобільних лазень на базі МАЗу

61 мобільний лазне-пральний комплекс отримали ЗС України за п'ять останніх років.

Раніше мобільні лазне-пральні комплекси, що виробляються Крюківським вагонобудівним заводом, виготовлялися на базі автомобілів КрАЗ із причепом (в одному КУНГу пральня, в іншому лазня). Проте з 2020 року мобільні лазні почали монтувати на базі МАЗів.

Днями Об’єднаний центр забезпечення оперативного командування «Схід» Сухопутних військ передав військовим частинам чергові 19 мобільних комплексів також вже на базі автомобілів МАЗ, про що повідомили інформаційні служби Міністерства оборони.

Повідомляється, що загалом, за останні п’ять років передано 61 подібний комплекс.

Крім того, наразі завершує державні випробування Мобільний лазне-пральний модуль (МЛПМ) призначений для обслуговування невеликих підрозділів. На відміну від комплексу МЛПК, модуль розміщений на одному автомобілі та має скромніші характеристики.

МЛПМ був допущений до експлуатації у війську в 2018 році, а у війська надійшла дослідна партія на випробування. У цьому вересні до війська мають поставити дев'ять таких модулів.