Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

пʼятниця, 21 серпня 2020 р.

ЗСУ отримали партію станцій радіоелектронної боротьби

21.08.20 | доповнено 17.11.20
ЗСУ отримали партію станцій радіоелектронної боротьби

ДП «ЦКБ «Протон», що входить до складу ДК «Укроборонпром», передало ЗС України партію автоматизованих станцій радіоперешкод короткохвильового радіозв’язку Р-330КВ1М.

Повідомила пресслужба концерну з посиланням на директора підприємства Олега Вотякова. Згодом, у листопаді 2020 року, пан Вотяков в одному з інтерв'ю розповів що цього року було поставлено три станції.

Перший серійний зразок цієї станції радіоелектронної боротьби «Протон» поставив ЗСУ у липні 2019-го. За результатами його експлуатації фахівці конструкторського бюро провели роботи з модернізації окремих вузлів станції, які суттєво підвищили її тактико-технічні можливості.

Удосконалення основних параметрів дозволяє значно поліпшити виявлення та місцевизначення ворожих джерел радіовипромінювання, збільшити відстані постановки завад для дезорганізації радіозв’язку противника. Новітні вироби Р-330КВ1М здатні блокувати роботу більшості сучасних короткохвильових радіостанцій на відстанях у сотні кілометрів
– розповів директор «Протону».

ЦКБ «Протон» спеціалізується на розробленні та виготовленні засобів спеціального радіозв’язку. Це підприємство увійде до холдингу радарних систем, який планують створити в Укроборонпромі у рамках корпоратизації концерну.

«Протон» виробляє автоматизовані станції радіоперешкод короткохвильового радіозв’язку Р-330КВ1М; пристрої радіомоніторингу систем зв’язку КХ-діапазону Р-677; радіомодеми передачі даних по КХ радіоканалам, цифрові радіоприймачі КХ-діапазону К410, вузькосмугові пристрої радіомоніторингу УКХ-діапазону, панорамні пристрої радіомоніторингу УКХ-діапазону.

Р-330КВ1М – автоматизована станція радіоперешкод короткохвильового радіозв’язку, яка здатна деорганізувати радіозв‘язок противника на відстані у декілька десятків кілометрів. Р-330КВ1М дозволяє блокувати роботу всіх сучасних короткохвильових радіостанцій, зокрема і тих, що створені спеціально для роботи в умовах активних радіоперешкод.

Р-330КВ1М є частиною комплексу Р-330УМ «Мандат», до складу якого також входять станції радіоперешкод ультракороткохвильового радіозв’язку, радіорозвідки та управління. Станція Р-330КВ1М може працювати як у складі комплексу «Мандат», так і окремо.

Читати також:ЗСУ отримали сучасний мобільний радіопеленгатор