Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

субота, 29 травня 2021 р.

ЖБТЗ передав ЗСУ чергову партію відремонтованих БМП-2

ЖБТЗ передав ЗСУ чергову партію відремонтованих БМП-2

Житомирський бронетанковий завод, який входить до складу Укроборонпрому, відвантажив Збройним Силам України чергову партію БМП-2 згідно з умовами державного контракту.

Про це повідомляє пресслужба державного підприємства.

«Ми чудово розуміємо відповідальність перед країною і армією за свою роботу. Тому фахівці заводу відносяться до цих машин по-особливому, – як до чогось особистого. Всі усвідомлюють, що завтра, в разі потреби, або він, або родич можуть опинитися у складі екіпажу наших «беемпешек», тому від приймання й дефектовки до здавання й відвантаження іде наполеглива і сумлінна робота всього трудового колективу», – розповів директор ЖБТЗ Геннадій Гращенков.

ЖБТЗ передав ЗСУ чергову партію відремонтованих БМП-2

Нагадаємо, що у березні та квітні завод вже передав дві партії БМП. Бойові машини отримали навігаційні системи, оптичні прилади та приціли, фари інфрачервоного випромінювання з діодними лампами, а також гусеничні стрічки вітчизняного виробництва. Частина з них – власного виробництва ЖБТЗ, інша – харківського заводу ім. В.О. Малишева.

Крім того, у березні ЖБТЗ передав армії 26 відновлених БМП-1АК вилучених судом у польської компанії Wtorplast, про поставку яких Спецтехноекспорт відзвітувався ще у 2019 році.

ЖБТЗ передав ЗСУ чергову партію відремонтованих БМП-2 ЖБТЗ передав ЗСУ чергову партію відремонтованих БМП-2

ДП «Житомирський бронетанковий завод» спеціалізується на капітальному ремонті та модернізації легкоброньованої гусеничної техніки. Наразі закінчуються організація виробництва корпусів для бронетранспортера БТР-4.